KS

O firmie

Jakie są podstawowe warunki udanej imprezy?

Jeśli myślisz, że liczy się tylko dobry wykonawca to jesteś w poważnym błędzie.

Równie ważne są odpowiednie miejsce na scenę, światło i dźwięk!

To dzięki nim, artystom zapewniasz odpowiedni komfort pracy a widzom wyjątkowe doznania i niezapomniane wrażenia.

Jeżli jesteś organizatorem imprez na pewno zdarzyło Ci się tygodniami przygotowywać imprezę, którą ?położyła? wynajęta ekipa techniczna? Z własnej, wieloletniej praktyki wiemy jak wiele elementów trzeba zgrać aby koncert czy nawet niewielki event przebiegł bez niepotrzebnych zgrzytów. I właśnie w tym elemencie chcemy Ci pomóc!

Firma Harpel istnieje od 1999 r. Okres ten pozwolił nam na zdobycie doświadczeń w kompleksowej organizacji imprez scenicznych. Dzięki wykwalifikowanej ekipie technicznej oraz nowoczesnemu sprzętowi, możemy zrealizować przedsięwzięcia, takie jak:
– koncerty plenerowe i widowiska artystyczne w ośrodkach kultury i w salach sportowych
– występy kameralne w niewielkich salach klubowych, małych domach kultury
– koncerty w kościołach
– eventy firmowe, bale, studniówki
– pokazy, prezentacje, wystawy czy na przykład premiery samochodowe

Nie bój się pytać. Dzwoń i pytaj. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu potrafimy stworzyć dobry projekt od budowy sceny poprzez, nagłośnienie i oświetlenie aż do zabezpieczenia dostępu do energii elektrycznej, bez której żadna impreza odbyć się nie może. Naszą dewizą jest profesjonalizm w działaniu. Co najważniejsze – na rynku chcemy konkurować dobrym pomysłem, jakością obsługi i ceną dostosowaną do Twoich potrzeb i możliwości bo świetnie wiemy – na KULTURĘ pieniędzy nigdy nie jest za dużo.

Zapraszamy do współpracy!